Kadra

Katarzyna Żurawska

Swoją przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 4 lat. Jestem tancerką międzynarodowej klasy tanecznej S. W roku 2010 zajęłam trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski w stylu latynoamerykańskim. Dyplomowany instruktor tańca, założyciel, trener tańca towarzyskiego w klubie Dragon Dance.

Z dziećmi pracuje od 17 lat zaszczepiając w nich miłość i pasję do tańca. Taniec to całe moje życie, przy dzieciach sama staję się dzieckiem. Wiem że nie każdy z moich podopiecznych zostanie tancerzem, ale najważniejsze jest to, aby w przyszłości dzieci miały miłe wspomnienia, może któreś pokocha taniec tak jak ja.

Danny Hannoush

Od lat związany ze sportem, a zwłaszcza z kalisteniką i szachami. Tata mnie nauczył grać w tę piękną strategiczną grę jak miałem 7 lat, już wtedy się w niej zakochałem. Kalistenika jest natomiast moją największą pasją. Trenuję zarówno grupy jak i osoby indywidualne. Staram się przekazywać wieloletnie doświadczenie jakie uzyskałem na arenie narodowej jak i międzynarodowej, osiągając vice-mistrzostwo Polski , a także wygrałem zawody międzynarodowe w king of muscle up. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi od 2 do 7 lat prowadząc takie zajęcia jak szachy, kalistenika, gimnastyka, sensoryka oraz piłka nożna. Jestem absolwentem Mazowieckiej Uczelni Medycznej na której ukończyłem kierunek fizjoterapia, dzięki czemu wiem jak diagnozować dzieci i jak z nimi pracować w taki sposób, aby je wzmacniać i rozwijać.

Anna Książek

Spełniona i szczęśliwa mama 8 letniego Miłosza. Swoją przygodę zaczynałam jako niania, opiekowałam się dziećmi w różnym wieku. Posiadam doświadczenie z dziećmi ze spektrum autyzmu, uczestniczyłam i wspierałam swoich podopiecznych w różnego rodzaju terapiach. W przedszkolu pracuje od kilku lat, od niedawna jako nauczyciel prowadzący własną grupę.

Barbara Wirażka

Zajmuje się muzyką i ruchem. Prowadzę zajęcia rytmiki, jogi i fitnesu dla dzieci. Bardzo zależy mi na przyzwyczajeniu dzieci do świadomego ruchu(stabilizacja, środkowanie) oraz rozbudzeniu w nich ciekawości i wyobraźni muzycznej, w cyklach miesięcznych bawimy się artykulacją, dynamiką, rozpoznajemy wysokość dźwięków oraz poznajemy klasyków i instrumenty. Jestem pedagogiem, technikiem fizjoterapii, muzykiem. Ukończyłam kursy instruktora: Pilates I, Pilates II Rehapilates, Zdrowy kręgosłup oraz Fitness i Joga dla dzieci. Odbyłam szkolenia: Metoda Ruchu Rozwijającego według metody Weroniki Sherborne, warsztaty Po Ruszamy Szkołę(tańce tradycyjne)Po pracy prowadzę zajęcia z dorosłymi, biegam półmaratony i wszelkie biegi charytatywne a rower to mój samochód.

Michał Mierzejewski

Michał Mierzejewski 3 dan, absolwent socjologii, dwukrotny wicemistrz świata federacji FEKDA, multimedalista Akademickich Mistrzostw Polski Karate WKF oraz Mistrzostw Polski Szkół Wyższych, wielokrotny medalista zawodów mniejszej rangi.

Wychowawca medalistów na zawodach lokalnych WKF oraz zdobywców Pucharów Polski w karate tradycyjnym.

W wolnych chwilach zapalony rowerzysta górski.

Zdobywca licznych medali na zawodach rangi krajowej oraz międzynarodowej w karate i kick boksingu między innymi:

  • Indywidualny oraz drużynowy Vicemistrz  Świata w Kumite 2010
  • Multimedalista Akademickich Mistrzostw Polski Karate WKF
  • Brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski Kumite Karate WKF 2006
  • Zdobywca Pucharu Polski All Style  Karate
  • Mistrz Polski Karate Gosoku Ryu
  • Vicemistrz Polski Wschodniej w Kick Boksingu 2006

Pan Michał, to bardzo ciepła osoba, dzieci go uwielbiają . Jego profesjonalnie podejście do zajęć , owocuje tym, iż przedszkolaki czerpią z każdych zajęć bardzo dużo korzyści i radości. Rozwijają szybkość, siłę i wytrzymałość. Kształtują psychikę( opanowanie, pracowitość , odporność na stres). Pan Michał prowadzi również zajęcia  nie tylko dla przedszkolaków , ale także młodzieży i dorosłych w Warszawskiej szkole KAKIMU.

Anna Kurant

Dyrektor, kreatywny i trochę szalony nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego z ponad 11 letnim doświadczeniem, popartym wieloma kursami i programami. Przez krótki okres dyrektor żłobka. Ukończyłam również kierunek język rosyjski biznesu, ale to w pracy z dziećmi odnalazłam swoje szczęście i spełnienie. Posiadam liczne kursy: Medialny z elementami arteterapii, Animatora zabaw ruchowych , Animatora zajęć plastycznych, Kursy I,II,III stopnia dietetyki dzięki, którym posiadam wiedzę na temat komponowania posiłków dostarczanych dla naszych przedszkolaków, itp. Pasjonatka sportu, calisteniki od niedawna motocykli i spadochroniarstwa. Chciałabym, aby dzieci próbowały w życiu wszystkiego na tyle, na ile pozwalają im ich możliwości, aby cieszyły się z małych rzeczy , bo to w nich znajduje się wzór na szczęście.

Dorota

Dorota Rabiak-Kuncewicz

Pedagog edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, Terapeuta ręki I i II stopnia.
Obecnie studentka studiów podyplomowych na kierunku Integracja Sensoryczna.
Swoją  prace z dziećmi zaczęła w 2017 roku. Doświadczenie w pracy   zdobywała m.in w szkole podstawowej specjalnej , żłobku , w przedszkolu integracyjnym gdzie była nauczycielem wychowawcą.
Prywatnie jest mamą 3,5 letniej  rozbrykanej Heleny. Interesuje się kryminalistyką, psychologią sądową.

SPEAK :ART

Język angielski w naszym przedszkolu jest prowadzony przez szkołę Speak: art . Podczas zajęć w ciekawy sposób w formie projektów, gier i zabaw wprowadzamy starannie wybrane słownictwo oraz podstawowe struktury i funkcje językowe. Nasze programy z nawiązką pokrywają zagadnienia ujęte w podstawie programowej i zakładają wykorzystanie różnorodnych metod nauczania. Lubimy pracować z dziećmi ponieważ wykazują duże zainteresowanie wszystkim co nowe i z ciekawością poznają świat, a zajęcia z języka angielskiego świetnie wpisują się w te wymagania.